Свій 80-й День народження зустрів житель села Таганча

Дата: 30.10.2023 15:58

29 жовтня відсвяткував свій 80-й День народження Слабченко Василь Ілліч.

Народився ювіляр у селі Таганча, в сім'ї колгоспників. Закінчивши 8 класів місцевої школи, пішов навчатися ремеслу в місцеву швейну майстерню. До 1962 року чоловік працював там портним.

З 1962 по 1966 рік Василь Ілліч проходив строкову військову службу в лавах військово-морських сил на Північному флоті. Повернувшись додому,  спочатку працював на підприємстві, пізніше – в лісовому господарстві, у відділі технічного контролю Таганчанської виховної колонії, слюсарем по ремонту обладнання на Таганчанському ДЕЗ, звідти згодом він і пішов на заслужений відпочинок. В загальному ювіляр має трудовий стаж понад 40 років.

В Таганчі чоловік зустрів свою долю – Ніну Миронівну, з якою  вони прожили 53 роки щасливого подружнього життя, народили та виховали двох прекрасних доньок. Згодом діти подарували батькам чотирьох онуків, які радують Василя Ілліча своїми візитами.

Щиро вітаємо ювіляра з такою прекрасною датою! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, наснаги та найголовніше – мирного і чистого неба над головою!