Відбулись традиційні змагання з міні-футболу на Кубок пам'яті Івана Яременка

Дата: 30.10.2023 11:51

29 жовтня відбулись традиційні змагання з футболу, присвячені пам'яті Івана Федоровича Яременка – директора Степанецької спеціалізованої школи з 1976 по 1996 рік, вчителя хімії та палкого вболівальника футболу.

Участь у змаганнях взяли 4 команди закладів освіти Степанецької громади: діти 2010-го року народження і молодші.

Головний суддя змагань: Вадим Бовшик.

Кожна гра була емоційною, сповненою бажанням дітей перемогти та показати максимум своїх спортивних навичок.

Результати змагань:

I місце виборола команда Степанецького ліцею;

II місце – команда Мартинівського ліцею;

III місце поділили між собою команди Таганчанського ліцею та Беркозівської гімназії.

Найкращим бомбардиром турніру став гравець команди Степанецького ліцею Арсеній Зубченко;

Найкращим гравцем – Владислав Пахомов (Степанецький ліцей);

Найкращим воротарем – Анна Бобровська (Таганчанський ліцей).

Посеред змагань для дітей було проведено виставкову гру серед команд ветеранів Степанецького футболу, старшокласників та студентів, яка завершилась із рахунком 1:1.

Наприкінці спортивного заходу школярі були нагороджені грамотами, медалями  та смачними подарунками від Степанецької громади.

Більше фото в окремому альбомі фотогалереї