Важливо: Як і де придбати дрова?

Дата: 26.10.2023 16:51

Філія "Корсунь – Шевченківське лісове господарство" реалізовує дрова паливні непромислового використання у лісництвах та на платформі "ДроваЄ".

Щоб купити дрова у лісництві необхідно:

1. Звернутись у найближче лісництво/філію телефоном чи прийти особисто та написати заяву на оформлення дров (з собою візьміть паспорт та ІПН).
  2. Отримати рахунок на оплату.
  3. Оплатити будь-яким зручним способом (онлайн-банкінг, каса банку, банківський термінал, Укрпошта тощо).
  4. Звʼязатись з філією/лісництвом, повідомити про оплату, домовитись про дату і час щоб забрати дрова.

Щоб замовити дрова через онлайн-сервіс "ДроваЄ":

1. Зайти на ресурс https://drovae.gov.ua/ та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся.
  2. Вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчу до вас філію та продукцію, яку можна замовити. Асортимент кожної філії може відрізнятись.
  3. Визначитися із видом та обсягом деревини, обрати функцію з доставкою чи без.
  4. Оплатити замовлення, або чекати на дзвінок працівника філії для вирішення питань з логістикою.

Вільні ціни дров’яної деревини непромислового використання для населення на умовах реалізації :

1. франко – верхній склад (без доставки) за 1 м. куб. деревини з ПДВ:

1. група Деревина дров’яна НП (дуб, граб, ясен, акація та решта твердолистяних)  942,00 грн;
  2. група Деревина дров’яна НП (сосна, вільха)  774,00 грн;
  3. група Деревина дров’яна НП (липа, осика та решта м’яколистяних) 774,00 грн.

2. франко – двір споживача (з доставкою) за 1 м. куб. деревини з ПДВ:

1. група Деревина дров’яна НП (дуб, граб, ясен, акація та решта твердолистяних) 1848,00 грн;
  2. група Деревина дров’яна НП (сосна, вільха)  1802,00 грн;
  3. група Деревина дров’яна НП (липа, осика та решта м’яколистяних) 1802,00 грн.

Вільні ціни на деревину дров’яну непромислового використання у колотому вигляді (ТУ У 16.1-00994207-005:2018) умови реалізації франко – нижній склад):

• 1 група Деревина дров’яна НП (насипом) 2142,00 грн ;
  • 2,3 група Деревина дров’яна НП (насипом)  1500,00 грн;
  • 1 група Деревина дров’яна НП (на піддоні) 2364,00 грн;
  • 2,3 група Деревина дров’яна НП (на піддоні) 1722,00 грн.

ВАЖЛИВО!

• Кожен громадянин може купити не більше 15 кбм дров на рік.
  • Філія "Корсунь – Шевченківське лісове господарство" не надає послуги доставки, тож громадянам потрібно передбачити це.
  • Вартість дров з верхнього та нижнього складу, колодами (1 м) чи колотих - відрізняється, тому уточнюйте у представників філії.
  • Вартість дров для населення контролюється на рівні обласних військових адміністрацій.