Розпочався відкритий чемпіонат міста Черкаси з волейболу серед чоловіків "Черкаська волейбольна ліга"

Дата: 23.10.2023 11:37

21 жовтня розпочався відкритий чемпіонат міста Черкаси з волейболу серед чоловіків "Черкаська волейбольна ліга", в якому взяли участь степанецькі волейболісти.

Всього у Першій Лізі цьогоріч заявилось 14 команд, які згідно Регламенту розподілені на дві групи: «А» (СК «Гельмязів», «MSBY» м.Черкаси, ВК «Канів», «КДЮСШ № 1» м.Черкаси, «Теплокомуненерго» м.Черкаси, « F-16» м.Черкаси, «Furorial Foxes-Cherkasy» м. Черкаси) та «Б» («Олімп» м.Черкаси, СК «Росава» с.Степанці, «Чигирин», «Атом» с.Руська Поляна, «Бізнес-коледж» м.Черкаси, «Чорні ворони» м.Черкаси, «Стеблів»).

На першому етапі визначать в кожній із груп по 2 кращі команди, які у Фіналі чотирьох і визначать переможця та призерів Чемпіонату.

Результати першого туру – 2 перемоги степанчан:

СК "Росава" – Бізнес-коледж: 3:0;

СК "Росава" – Чигирин: 2:1.

Попереду на "Росаву" очікують ще 2 тури, наступний відбудеться 25 листопада.

Участь команди СК "Росава" у змаганнях відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".