Результати 7-го туру 2-го етапу Чемпіонату Черкаської області DEFENDA-Ліга

Дата: 23.10.2023 10:37

21 жовтня на стадіоні "Маракана" села Степанці відбулася гра 7-го туру Defenda-ліги. СК "Росава" зустрівся з золотоніським "Профіспортом" – поточним лідером турнірної таблиці.

Рахунок було відкрито на 13' хвилині Ігорем Костромою, для якого цей гол став 6-м у 2-му колі 2-го етапу та 14-м загалом у Чемпіонаті. На 44' та 50' хвилинах у ворота "Росави" було призначено 2 пенальті, які реалізував кращий на даний час бомбардир Чемпіонату – гравець "Профіспорту" Вадим Чорний. Через 12 хвилин рахунок зрівняв Семен Дорош, а на 79' хвилині, першим доторком до м'яча "Росаву" вивів уперед щойно випущений на поле Єгор Кравченко.

Вже традиційно на "Маракані" доля матчу вирішувалась в останні хвилини додаткового часу. На 90+2' хвилині, завдяки голу Сергія Біди, рахунок став 3:3, а вже через хвилину Вадим Чорний оформив хет-трик та приніс перемогу золотоніській команді.

Цей матч сміливо можна назвати найбільш видовищним, емоційним та драматичним для "Росави" в поточному сезоні.

Результат зустрічі: 3:4.

Посилання на відеозапис матчу.

Післяматчевий коментар головного тренера "Росави" Олексія Конюши.

Наступної суботи на "Росаву" чекає завершальний тур, 28-го жовтня гра відбудеться в місті Кам'янка (стадіон "Авангард"), на полі суперника – команди "Олімп".

Участь команди СК "Росава" у змаганнях відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".