85-й День народження зустрів житель села Мартинівка

Дата: 23.10.2023 09:36

20 жовтня відсвяткував свій 85-й День народження Риженко Микола Павлович.

Народився ювіляр в селі Мартинівка. Закінчивши сім класів, поїхав на Донбас – навчатися в металургійне училище, на прокатника. Отримавши освіту, чоловік пішов працювати на металургійний завод.

В 1958 році Микола Павлович повернувся до Мартинівки та пішов працювати на цукровий завод, а згодом був призваний до лав армії служити у морський флот, де 4 роки ніс службу на ракетоносії. Пізніше чоловік підписав угоду та пішов у закордонне плавання – в Управління Океанічної Промисловості, де пропрацював п’ять років машиністом рибомукомольної установки.

В 1963 році ювіляр знов повернувся в рідне село й пішов працювати на Мартинівський цукровий завод, де був слюсарем по ремонту котлів і пропрацював 34 роки – до виходу на заслужений відпочинок.

В Мартинівці чоловік і зустрів свою долю Валентину Захарівну, з якою вони народили та виховали двох прекрасних доньок. Згодом діти подарували батькам трьох онуків та трьох правнуків, які радують Миколу Павловича своїми візитами.

Щиро вітаємо ювіляра з такою прекрасною ювілейною датою! Бажаємо міцного здоров'я, щастя, наснаги, многая літа та мирного неба!