Поліцейський офіцер громади виявив у Дарівці нетверезого водія

Дата: 18.10.2023 10:40

17 жовтня в селі Дарівка поліцейський офіцер громади Віталій Степанець помітив мотоцикліста, який рухався всупереч правилам дорожнього руху: перебуваючи разом з пасажиркою без захисних шоломів, та, здійснивши виїзд на зустрічну смугу руху, чоловік ледь не спровокував дорожньо-транспортну пригоду.

Побачивши поліцейське авто, порушник намагався втікти, наражаючи себе та пасажирку на небезпеку. Після зупинення мотоцикліста виявилося, що обидва мають явні ознаки алкогольного сп'яніння.

Тест показав, що вміст алкоголю в крові громадянина становить 1,93 проміле, що в десять разів перевищує допустиму норму.

Відносно чоловіка складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) та направлено до Канівського міськрайонного суду для прийняття рішення.