Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 02.10.2023 12:52

29 вересня 2023 року в сесійній залі Степанецької сільської ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Розпочався захід вшануванням пам’яті всіх, хто загинув у священній боротьбі за мирне небо над Україною, а також працівників закладів освіти, чиє серце перестало битися протягом минулого навчального року, хвилиною мовчання.

Першим до слова запросили сільського голову Олександра Яременка, який подякував освітянам за їхню важливу працю, цілеспрямованість до успіхів у навчальному процесі та піклування про дітей. Керівник громади вкотре наголосив, що першим пріоритетом наразі є безпека всіх учасників освітнього процесу.

Продовжила святкове засідання начальниця відділу освіти, молоді та спорту Оксана Ладижець, побажавши освітянам міцного здоров’я, терпіння та успіхів у їхній не легкій праці, а також висловивши вдячність педагогічній спільноті громади за самовіддану працю у найважчий час для нашої країни.

Під час урочистостей працівників освіти нагородили почесними грамотами, подяками за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освіти Степанецької громади та вручили посвідчення про присвоєння педагогічних звань.

Квітами та подарунками традиційно привітали 93 ветеранів педагогічної праці Степанецької громади.