Матч 4-го туру зіграно: результати 1-го кола 2-го етапу Чемпіонату Черкаської області DEFENDA-Ліга

Дата: 01.10.2023 15:13

30-го вересня у 4-му турі другого етапу Чемпіонату області Defenda-ліги СК "Росава" на стадіоні "Маракана" зустрівся із командою "Олімп".

Рахунок було відкрито на 12' хвилині автоголом у ворота суперника. На 17' хвилині, завдяки голу Віталія Анікієнка, "Росава" вийшла вперед ще на один м'яч. Наприкінці першого тайму "Олімп" скоротив різницю (Антон Оганесов, 43'), проте в другому таймі Ігор Кострома відзначився дублем (70', 90+2').

Результат матчу – перемога СК "Росава" із рахунком 4:1.

Перше коло степанецька команда завершує із 5 очками на 7 місці в Чемпіонській групі.

Склад команди: Ткаченко Юрій (Якущенко Роман, 90+2'), Бовшик Вадим, Кострома Ігор, Яцюра Павло (Лукомський Денис, 66'), Правук Юрій (Барсен Руслан, 90+3'), Анікієнко Віталій, Нікішов Станіслав (Когус Родіон, 88'), Кіт Павло, Бойко Олександр (Дорош Семен, 52'), Завгородній Олександр, Новиков Вадим,

Друге коло розпочнеться наступної суботи: СК "Росава" зустрінеться із "Златокраєм-2017" на футбольному полі суперника.

Участь команди СК "Росава" у змаганнях відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".