Вітання сільського голови Олександра Яременка з Днем захисників і захисниць України

Дата: 01.10.2023 08:03

Шановні захисники і захисниці України!

Сьогодні все свідоме українське суспільство віддає данину шани і поваги тим, хто національні інтереси поставив вище за власне життя.

Безмежно дякуємо за подвиг, який ви робите, за відданість країні та її народу! Низько схиляємо голови перед усіма воїнами, які поклали свої життя задля миру та спокою в Україні... Ми розуміємо ціну кожної хвилини нашої свободи, цінуємо можливість жити під синьо-жовтим стягом та працювати заради майбутнього, яке без вас не було б можливим! Ваша мужність, сила духу, справжній патріотизм – приклад найбільшого героїзму.

Від щирого серця бажаю вам щастя, здоров’я, родинної злагоди та оптимізму! Віримо, що вже скоро настане та бажана Перемога, яка принесе мир на українську землю і поверне наших Героїв живими і здоровими в їхні родини!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, сільський голова Степанецької громади Олександр Яременко