Серія благодійних заходів у громаді продовжується: в Степанцях зібрали ще 76 137 гривень для ЗСУ

Дата: 01.10.2023 12:36

Осінь цього року як завжди сповнена святкових днів, насичена концертами та ярмарками, але тепер вони мають значно важливішу мету: від початку повномасштабного вторгнення усі культурні заходи в Степанецькій громаді стали благодійними.

29 вересня у Степанцях відбувся черговий благодійний ярмарок-концерт.

Аквагрим, різноманітні декоративні та кулінарні вироби від місцевих майстрів, школярів, працівників дитячого садочку "Білочка", Степанецького ліцею, терцентру, амбулаторії, виконавчого комітету і відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради, козацький куліш від працівників СКП "Благоустрій", уха від СК "Росава", змістовна концертна програма за участі творчих колективів не лише Степанецької, а й сусідньої Ліплявської громади, а також благодійні внески місцевих жителів і гостей громади допомогли зібрати ще 76 137 гривень на підтримку захисників.

Під час заходу жителі громади та працівники Степанецької сільської ради долучались до плетіння маскувальних сіток.

У підсумку, завдяки трьом крайнім благодійним заходам, які пройшли протягом двох тижнів, вдалося зібрати 135 852 гривень на підтримку ЗСУ.

Низько вклоняємось у безмежній вдячності нашим захисникам і захисницям та дякуємо всім, хто веде країну до Перемоги! Слава Україні!

#ДопомогаАрмії

Більше фото в окремому альбомі фотогалереї (2-3 жовтня альбом поповнюватиметься)