Наслідки вилучення ПДФО для місцевих громад обговорили під час зустрічі у Черкасах
18 вересня сільський голова Степанецької громади Олександр Яременко взяв участь у зустрічі представників органів місцевого самоврядування із народними депутатами України Віталієм Войцехівським і Сергієм Козирем. На заході обговорили наслідки вилучення ПДФО для місцевих громад.
За результатами дискусії всі запрошені дійшли одностайного висновку, що якщо із 1 жовтня забрати ПДФО від військових в державний бюджет, це поставить під сумнів успішне закінчення фінансового року не лише на місцях, а й в державі загалом.
"Я не впевнений, що у наших європейських партнерів адекватно оцінять ситуацію, коли у середині бюджетного року влада забере гроші у місцевого самоврядування. Тому ми однозначно будемо спілкуватися з Міністром фінансів та доносити позицію громад знизу, що потрібно шукати компроміси", – Віталій Войцехівський.