Творчий колектив Степанецької громади взяв участь у регіональному турі обласного мистецького благодійного заходу «Мистецька толока – 2023»

Дата: 18.09.2023 20:30

16 вересня в селі Мошни відбувся регіональний тур традиційного обласного мистецького благодійного заходу «Мистецька толока – 2023».

Понад 50 аматорських фольклорних, хорових, вокальних творчих колективів та солістів створили на площі перед Мошнівським будинком культури особливу атмосферу: артисти з Ватутінської, Матусівської, Лисянської, Селищенської, Звенигородської, Шевченківської громад Звенигородського району; Великохутірської, Шрамківської, Чорнобаївської, Зорівської, Іркліївської, Піщанської громад Золотоніського району; Корсунь-Шевченківської, Будищенської, Степанецької, Бобрицької, Мошнівської, Березняківської, Ротмистрівської, с. Ліпляво, Мліївської громад Черкаського району зігрівали серця присутніх своїми чудовими піснями й танцями.

Окрасою заходу стала виставка декоративно-ужиткового мистецтва. Понад 10 майстрів-аматорів радували шанувальників своїми різноманітними творчими роботами.

Для гостей та учасників заходу також діяли дитячі зони, благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ і оглядові екскурсії музеями громади, а саме: Музей Тараса Шевченка, Музей народних промислів, Центр дитячої та юнацької творчості.

Спільними зусиллями протягом заходу вдалося зібрати понад 17000 грн.

#ДопомогаАрмії

За матеріалами Відділу по роботі з клубними установами КУ "ОЦНТ і КОР" ЧОР