Поважний 85-річний ювілей відсвяткувала жителька села Степанці

Дата: 18.09.2023 14:38

15-го вересня свій 85-річний ювілей зустріла Ткаченко Ганна Миколаївна.

Ювілярка народилася 1938 року в селі Степанці. Після закінчення у 1955 році 10-ти класів місцевої школи жінка протягом шести років працювала секретарем Степанецької восьмирічної школи, пізніше – бухгалтером сільської ради. У 1965 році була обрана на посаду секретаря Степанецької сільської ради, де пропрацювала 30 років – до виходу на пенсію.

До складу Степанецької сільської ради на той час входило три населені пункти: села Степанці і Пилява та селище Степанецьке, в яких налічувалось близько 4-х тисяч населення.

Ганну Миколаївну знали всі – від старого до малого, адже вона любила свою роботу, любила людей, допомагала їм, давала добрі поради, підтримувала у складні часи. Про неї добре відзивалися керівники, любили, поважали та поважають односельці. Ювілярка має відзнаку «Ветеран праці».

Ганна Миколаївна та її чоловік виростили та виховали двох хороших дітей: сина й доньку, а сьогодні мають 3-х онуків та 3-х правнуків. Син Валерій постійно допомагає своїй матері, він – її надійна опора та підтримка.

Іменинниця дуже любить квіти, її будинок кожного року обрамлений найкрасивішими з них.

Щиро вітаємо ювілярку та бажаємо щастя, здоров'я, нескінченного запасу життєвої енергії і сил!