Свій 95-річний ювілей зустріла корінна жителька села Полствин

Дата: 17.09.2023 09:26

У нашій громаді є хороша традиція – вітати жителів із поважними датами. Вони не просто люди поважного віку, вони – історія Степанецької громади та всієї країни.

15 вересня свій 95-річний ювілей зустріла корінна жителька села Полствин Марія Якимівна Дорошенко.

Від народження і до нині Марія Якимівна мешкає в рідному Полствині. За своє життя ювілярці довелось пережити не мало: тяжкі роки голодомору, війну, повоєнну розруху і тепер, вже у незалежній Україні, знову війну.

Не дивлячись на непросту долю, Марія Якимівна завжди усміхнена і рада гостям. Значну частину свого життя ювілярка пропрацювала в сільському магазині та у колгоспній їдальні, де не один рік частувала трудівників смачними обідами. Багато сільських весіль та інших святкувань не обходились без її смачних страв.

Сьогодні син із дружиною піклуються про матір, онуки та правнуки часто її навідують, а старший онук боронить нашу землю від ворога.

Щиро вітаємо ювілярку! Бажаємо щастя, міцного здоров'я, радості та мирного неба!