Вітаємо ювілярку!

Дата: 12.09.2023 09:25

11 вересня відзначила свій 85-й День народження Остапенко Катерина Дмитрівна, жителька села Мельники.

Ювілярка народилась і виросла в Мельниках, у ранньому дитинстві залишилась без батька, тому росла з бабусею та дідусем, при постійній допомозі матері, яка дуже багато працювала.

Все своє життя Катерина Дмитрівна трудилася: закінчивши 7 класів, пішла працювати в колгосп у рільничу бригаду, де проробила 18 років, пізніше – 5 років кухарем у школі, 15 років – в сільській раді, де вела військовий облік.

У часи роботи на колгоспі Катерина Дмитрівна зустріла своє кохання та вийшла заміж за Івана Євменовича, з яким вони побудували господарство, виростили 3 дітей: 2-х доньок та сина. Сьогодні ювілярка вже бабуся 4-х онуків і 5-ти правнуків.

Іменинниця – добра та любляча матір і бабуся, позитивна й привітна жінка, яка має та любить розповідати безліч цікавих життєвих історій.

Щиро вітаємо і бажаємо ювілярці міцного здоров'я, довголіття, радості та миру!