5 вересня – Міжнародний день благодійності

Дата: 06.09.2023 18:45

У цей день люди в усьому світі об’єднуються задля підтримки тих, хто цього найбільше потребує. Не лишилися байдужими й учні Степанецького ліцею: діти долучилися до збору коштів для людей похилого віку, зробивши це цікаво та креативно.

Для учнів 1-4 класів були проведені «Копійкові баталії»: кожному класу потрібно було якнайшвидше наповнити банку монетами.

Найспритнішими виявилися наші першачки, а разом учні початкових класів зібрали 1424 грн 30 коп.

Учні 5-8 класів взяли участь у конкурсі «Портрет директора». Картину потрібно було скласти з окремих пазлів, які діти могли придбати за будь-яку суму.

Склавши портрет директора ліцею, учні середньої ланки зібрали 600 грн 60 коп.

Старшокласники у Міжнародний день благодійності провели «Челендж принято», де кожен клас продавав свою ідею.

Найбільшу суму зібрали учні 10 класу за ідею «Стати ближче до вчителів». Наприкінці дня всі старшокласники втілили свої ідеї в реальність, а завдяки челенджу зібрали 949 грн 50 коп.

Всі кошти будуть використані на подарунки мешканцям КЗ «Центр надання соціальних послуг" Степанецької ТГ з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.

Діти усвідомили й запам'ятали, що робити добро необхідно та приємно, і це може бути не тільки корисно, але й цікаво.

Інформацію надано відділом освіти, молоді та спорту Степанецької громади