Вітаємо з 85-річним ювілеєм жительку села Мартинівка!

Дата: 05.09.2023 11:15

4 вересня свій 85-річний ювілей відсвяткувала жителька села Мартинівка Люта Олександра Іванівна.

Ювілярка народилася 1938 року в селі Рублене Білгородської області. На долю жінки випало тяжке дитинство років війни, коли батько повернувся з фронту з тяжкою контузією та пораненням, а згодом пішла з життя матір. Олександра Іванівна, закінчивши 7 класів місцевої школи, почала працювати дояркою в колгоспі.

Згодом, працюючи в місті Харків, ювілярка зустріла свого майбутнього чоловіка – Володимира Петровича, який перебував в лавах армії. До Мартинівки подружжя переїхало в 1963 році.

Старанна, привітна жінка працювала в місцевому колгоспі, пізніше – на відгодівельному підприємстві, а на заслужений відпочинок пішла з цукрового заводу, маючи 38 років трудового стажу.

Разом сім’я Лютих проживає вже майже 60 років, в них народилися дві чудові доньки, а сьогодні Олександра Іванівна та Володимир Петрович вже мають трьох онуків та двох правнуків.

Щиро вітаємо ювілярку! Сердечно бажаємо щастя, радості, міцного здоров'я, наснаги та мирного неба!