Вітання сільського голови Олександра Яременка з Днем знань

Дата: 01.09.2023 14:47

Шановні здобувачі освіти, вчителі, батьки!

Від імені всіх структурних підрозділів Степанецької сільської ради вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Сьогодні, завдяки героїзму та мужності наших воїнів, всі навчальні заклади громади зустрічають дітей в рідних стінах. На дошкільнят та учнів чекає неймовірно цікавий світ знань, шлях до професійного становлення та саморозвитку.

Щиро вітаю з таким важливим днем наших першокласників, які вперше ступають на поріг школи. Нехай ваше шкільне життя буде  плідним та насиченим добрими спогадами!

Також окремо вітаю учнів випускних класів. Цей рік буде для вас особливим, адже ви зробите перші кроки у самостійне життя. Бажаю успіхів та впевненості, пам’ятайте, що ви – майбутнє України та наша гордість!

Звертаючись до вчителів та вихователів, хочу подякувати вам за те, що ви є прикладом по-справжньому свідомих громадян та щирих патріотів України. Від самого початку повномасштабного вторгнення більшість з вас опинилася на передовій волонтерського фронту, тож саме такі люди мають вчити дітей, бути для них прикладом.

Дякую всім, хто долучився до належної підготовки укриттів у навчальних закладах громади. Безпека дітей є нашим першим пріоритетом, тож ми зробимо все, аби нічого не ставило під загрозу їхнє життя та здоров’я.

Бажаю всім добра, міцного здоров’я, терпіння, сил, успіхів, Перемоги та миру! З Днем знань! Слава Україні!

З повагою, сільський голова Олександр Яременко.