Відбувся традиційний Форум освітян Черкащини

Дата: 01.09.2023 13:14

Нещодавно на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України відбувся традиційний освітянський захід – Форум освітян Черкащини.

Напередодні Управлінням освіти і науки ОДА спільно з обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників проведено масштабну роботу підготовлено ґрунтовні статистичні матеріали у порівняльному форматі показників розвитку Черкащини та проведено засідання у 29 освітянських секціях.

Від Степанецької громади у Форумі взяли участь сільський голова Олександр Яременко та начальниця відділу освіти, молоді та спорту Оксана Ладижець.

На початку заходу його учасники відвідали спеціально створені локації на території академії, присвячені безпековим питанням, а саме – створенню та наповненню класів безпеки, встановленню систем охорони і сповіщення у закладах освіти, оглянули виставку розробок педагогів, серед яких 4 роботи Степанецьких освітян:

1. «Інтегровані ігри методики KLANZA в новій українській школі» (авторка Чорноіван Оксана);
  2. Навчально-методичний посібник «Побудова та реалізація індивідуального освітнього маршруту здобувачів освіти шляхом інтеграції медіаосвіти у викладанні української мови і літератури» (авторка Яременко Юлія);
  3. Пошуково-дослідницька робота «Наші випускники – герої сьогодення» (пошукова група: Ярмоленко Ірина, Татарінов Тимофій, Данилюк Тетяна, Кабак Діана; керівники груп: Заїка Світлана, Нечипорчук Катерина);
  4. Авторський віночок з восковицями (авторка Ладижець Оксана).

Окрема тематична локація була присвячена здоровому харчуванню. Тут працівники закладів профтехосвіти представили свій досвід та вміння готувати корисні та смачні страви за методиками Євгена Клопотенка.

Завершився захід авторським виконанням пісні «Тримайся, рідна Україно!» солісткою інституту пожежної безпеки Людмилою Остапенко.