У Степанцях відбувся благодійний концерт

Дата: 29.08.2023 09:00

26 серпня у селі Степанці відбувся благодійний концерт «Сильні, незламні – й на тому стоїмо!» на підтримку Збройних Сил України.

На початку концерту з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України до присутніх з вітальним словом звернулась секретарка Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська, яка подякувала за підтримку і небайдужість усім присутнім та запропонувала вшанувати пам‘ять захисників, які віддали своє життя в боротьбі з російським агресорам, хвилиною мовчання.

Гості мали нагоду почути патріотичні та ліричні пісні, вірші, гумор  у виконанні місцевого народного аматорського колективу «Роси», солістів Беркозівського і Копіюватського старостинських округів, Дмитра Карабета – лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, а також могли насолодитися виступом жіночого ансамблю «Кришталеві роси» із сусідньої Ліплявської громади.

На заході діяв майстер-клас з плетіння маскувальних сіток для наших захисників, який проводила Ніна Хоменко – завідувачка центральної бібліотеки села Степанці.

Під час благодійної акції було зібрано близько 16 000 грн. Усі кошти буде спрямовано на підтримку ЗСУ.

#ДопомогаАрмії