Свій 85-й День народження відсвяткувала жителька Малого Ржавця

Дата: 28.08.2023 08:44

25 серпня свій 85-й День народження відсвяткувала жителька Полствинського старостинського округу Ганна Трохимівна Штефан.

Народилась ювілярка у мальовничому селі на Канівщині, що височіло на березі могутнього Дніпра і мало назву Селище. Там пройшло дитинство і юність, там вона народила трьох діток. Після затоплення рідного села ювілярка була вимушена змінити місце проживання. До душі припало село, що знаходиться на лівому березі річки Росава, – Малий Ржавець. Тут оселилась і проживає значну частину життя. Працювала Ганна Трохимівна у колгоспі, на фермі, водночас встигала й утримувати домашнє господарство, ростити дітей, допомагати у вихованні онуків, а тепер щиро радіє правнукам. Найкращий подарунок для ювілярки – коли рідні не лише вітають, а й дякують за турботу, любов і ласку, яких ювілярка не шкодуючи віддавала їм від всього серця.

Щиро вітаємо Ганну Трохимівну! Бажаємо великого щастя, міцного здоров'я, вдачі, успіхів, радості та миру!