У Мельниках жителі громади спорудили та облаштували каплицю Пресвятої Богородиці

Дата: 21.08.2023 14:10

Кожен населений пункт нашої громади має свої сакральні місця, легенди про які передаються із покоління в покоління.

Сьогодні ми розкажемо відвідувачам нашого сайту про криницю в селі Мельники, на дні якої, за переказами, лежить камінь з вибитим зображення Пресвятої Богородиці.

Саме до цього святого місця із початком повномасштабного вторгнення щодня приходять жителі села і моляться за наших воїнів, за Перемогу, за вільну і незалежну Україну.

Нещодавно за ініціативи уродженця Мельників, жителя селища Степанецьке Олексія Костенка, підтриманої Валентиною Горовою, Ніною Передерій, Сергієм Морозом, Людмилою Семеновою, Любов'ю Кобою, Світланою Федоровою, Лідією і Тарасом Лисокобилками, Людмилою та Валерієм Федоренками, Михайлом Майбородою, Ігорем Жовтенком, Любов'ю Мартинцовою, Лідією та Миколою Зеленюками, було вирішено почистити криницю, озеленити територію навколо та побудувати над нею капличку Пресвятої Богородиці (ПЦУ).

Спільними зусиллями заплановане зроблено, новозбудована капличка освячена, а її двері завжди відкриті для тих, хто хоче прийти помолитись перед іконами, які вишила та подарувала Агрипина Германчук.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до відтворення цього святого місця!
Чиста віра та любов до України робить наших людей непереможними і на духовному фронті!