Вітаємо з 85-річним ювілеєм!

Дата: 18.08.2023 15:19

Сьогодні, 18 серпня, святкує свій 85-річний ювілей Коваленко Павлина Ничипорівна, яка народилася 1938 року в селі Степанці.

Після закінчення 7-ми класів місцевої школи ювілярка працювала різноробочою Мартинівського бурякорадгоспу в селищі Степанецьке, пізніше – у Степанецькому ГЛМС, а згодом перейшла працювати у Степанецьке відділення Канівського райагробуду.

Останнім місцем роботи стало стаціонарне відділення Степанецької дільничної лікарні, де Павлина Ничипорівна працювала  на посаді санітарки та кухаря до самого виходу на пенсію. Іменинниця любила свою роботу, відповідально виконувала усі обов’язки. Керівники цінували жінку за сумлінність та працьовитість, а пацієнти дякували за добре ставлення та смачні страви.

Павлина Ничипорівна та її чоловік Микола Пантелейович виростили двох хороших дітей. Син Сергій в усьому допомагає своїй матері, він – її справжня опора. Сьогодні ювілярка є щасливою бабусею, адже має онука.

Щиро вітаємо іменинницю! Бажаємо світлого щастя, міцного здоров'я, довгих і радісних років життя під мирним небом!