Вітання Олександра Яременка з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2023 09:15

Шановні жителі Степанецької громади!

В цей день ми відзначаємо одне з найголовніших свят – День Незалежності України. Упродовж століть не одне покоління боролося за право жити та бути господарями на рідній, незалежній, могутній українській землі, ця боротьба триває і сьогодні.

Відстоюючи свою свободу і незалежність у жорстокій війні з окупантом, проливається кров найкращих синів і дочок. Низький уклін нашим захисникам і захисницям, завдяки яким країна продовжує жити, а ми щороку у вільній країні, під синьо-жовтим стягом святкуємо День Незалежності. Шануємо кожного з них та схиляємо голову перед пам’яттю всіх українських воїнів, волонтерів, мирних мешканців, які своїм життям заплатили за нашу незалежність.

Сьогодні я хочу привітати кожного з вас, подякувавши за ваш внесок у наближення Перемоги, у розвиток нашої громади та всієї України в цілому. Головна зброя українського народу – наша безмежна любов до Батьківщини, патріотизм у крові, який є сильнішим за страх і біль.

Бажаю всім міцного здоров'я, сили духу, терпіння і наснаги, нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу та якомога швидше прийде Мир на українську землю! З Днем Незалежності! Слава Україні!

З повагою, сільський голова

Олександр Яременко.