Грантові можливості для малого та середнього бізнесу

Дата: 02.08.2023 14:24

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської Агенції регіонального розвитку, Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців та Черкаської торгово-промислової палати та Регіональної ради підприємців в Черкаській області організовують захід для підприємців Черкаської області, на якому презентуватимуть грантові можливості для малого та середнього бізнесу.

Захід відбудеться 10 серпня 2023 року з 14:00 до 18:00 год. в м. Черкаси (оффлайн формат).

Під час заходу заплановано обговорення актуальних викликів та потреб бізнесу та презентація грантових можливостей для малого та середнього бізнесу.

Окрім цього, на заході представники малого та середнього бізнесу зможуть:

● почути підприємців, які отримали підтримку від Програми;

● отримати актуальну інформацію про наявні грантові програми;

● приєднатися до обговорень про нагальні потреби малого та середнього бізнесу Черкащини;

● взяти участь у нетворкінгу.

Реєстрація на захід обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/6sFY34vcPxrG9AwR9 Реєстрація потребує підтвердження. Місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам додатково.