«Бібліохаб – сучасний простір»: нова історія Малоржавецької бібліотеки

Дата: 03.08.2023 09:10

Приблизний вигляд очікуваного результату

Вже декілька років поспіль проводиться грантовий конкурс соціальних ініціатив «Час діяти, Канівщино!», який є складовою частиною соціального проєкту «Час діяти!», що реалізовується Благодійним фондом «МХП-Громаді». Головна мета конкурсу – сприяти вирішенню конкретних проблем громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.

Цього року одним з проєктів-переможців конкурсу став «Бібліохаб – сучасний простір», поданий в.о. директора КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ» Людмилою Бовшик.

Мета проєкту: створити на базі бібліотеки села Малий Ржавець сучасний, креативний, інформаційний та культурно-просвітницький центр вільного доступу жителів до інформації на різних носіях, переоснащення застарілої бібліотеки в сучасний інтелектуальний простір. Наразі в бібліотеці села Малий Ржавець, відсутні належні умови для реалізації творчих здібностей.

Згідно проєкту планується провести ремонт приміщення, заміну електропостачання та електроосвітлення, встановлення дверей, опалювального обладнання, закупівлю  меблів.

Бюджет проєкту складає 250 000 грн, з яких кошти грантодавця БФ "МХП-Громаді" – 100 000 грн, місцевий бюджет Степанецької ТГ – 150 000 грн.

Приблизний вигляд очікуваного результату