У Степанцях встановлено ще 2 камери відеоспостереження

Дата: 27.07.2023 08:33

Безпека в громаді – це не просто забезпечення правопорядку. Це напрямок, що охоплює значно більший об’єм питань, які необхідно вирішувати для того, щоб жителі відчували себе захищеними. Сюди можна віднести і безпеку дорожнього руху, і екологічну безпеку, і безпечну інфраструктуру.

Досягнути такого результату можна лише спільною участю та відповідальністю поліції, місцевої влади і мешканців.

Саме в тісній співпраці, за ініціативи сільського голови Олександра Яременка, підтриманої депутатами, було розроблено та затверджено програму «Безпечна громада», реалізація якої, як раніше повідомлялось, неодноразово приносила свої позитивні результати: камери фіксували порушників, що дозволяло вчасно встановити їх місце перебування та провести затримання.

Нещодавно, в межах проєкту «Безпечна громада», було завершено втілення в життя чергового етапу розширення мережі камер відеоспостереження: встановлено дві точки об’ємної відеофіксації в селі Степанці, в районі магазину «Завітай».

Безпечна громада – безпечна країна.