2 ініціативи зі Степанецької громади стали переможцями конкурсу «Час діяти, Канівщино!»

Дата: 06.07.2023 16:50

Конкурс «Час діяти, Канівщино!» вже кілька років поспіль проводить Фонд «МХП – Громаді» за підтримки бізнесу МХП – ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ НВФ «Урожай»

Організатори повідомляють, що переможці отримають до 100 тис. грн на втілення власних проєктів. Загальна сума інвестицій складе 1 356 745 грн. Гранти підуть на вирішення проблем e громадах та підтримку місцевих соціальних ініціатив.

«Ми не зупиняємо підтримку локальних проєктів під час війни. Навпаки, зараз відновлення та розвиток громад є ще більш актуальними. Адже постійно з’являються нові виклики: від будівництва укриттів, установки генераторів до створення класів безпеки. Також усе більше заявок надходить від тих громад, які вже отримували гранти. Вони продовжують розвиватися. З них беруть приклад сусідні громади й також подаються на конкурс», – коментує Тетяна Волочай, директорка благодійного фонду «МХП-Громаді».

Загалом бюджет національного конкурсу «Час діяти, Україно!» становить майже 13 млн грн. Його переможцями цьогоріч стали 149 проєктів з 10 областей. На першому місці за кількістю проєктів, які отримають гранти, – Вінницька область (32 гранти), на другому - Черкаська (29 грантів), на третьому - Київська (20 грантів).

Переможцями зі Степанецької громади стали 2 проєкти:

1.  «Martynivka HUB – територія змін», с. Мартинівка Степанецької ОТГ;
  2.  «Бібліохаб – сучасний простір», Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ.

Вітаємо та бажаємо успішної реалізації задуманого!