85-річний ювілей зустріла жителька села Таганча

Дата: 04.07.2023 15:00

4 липня свій 85-річний ювілей зустріла Надія Яківна Дика, жителька села Таганча.

Народилася іменинниця в селі Поташня, у родині, в якій було четверо дітей. Батько загинув під час війни, тому мати сама виховувала їх. Дитинство було нелегким, як і багато селян у той час, сім’я бідувала.

Надія Яківна закінчила 10 класів Таганчанської школи. Свій трудовий шлях розпочала на будівництвах в містах Миколаїв та Київ.

У 1960 році ювілярка одружилась з Олександром Андрійовичем, після чого пара переїхала проживати до Таганчі.

Оселившись знов у рідному селі, Надія Яківна працювала на будівництві Канівської ГЕС, потім – на Мартинівському цегельному заводі. Згодом влаштувалась на місцевому хлібопекарському підприємстві, де пропрацювала 17 років, звідти й пішла на заслужений відпочинок. Все своє трудове життя ювілярка тяжко працювала, має статус ветерана праці.

У Надії Яківни та Олександра Андрійовича народилося двоє доньок, а сьогодні іменинниця має ще й двох онуків. Сім'я дочки Тетяни проживає разом із ювіляркою, піклуючись про неї.

Щиро вітаємо Надію Яківну! Бажаємо світлого щастя, міцного здоров’я, безліч моментів радості, здійснення мрій та мирного неба!