До Дня Конституції у Мартинівському окрузі пройшов велотур «Стежка до джерельної води»

Дата: 29.06.2023 16:50

27 червня до Дня Конституції України у Мартинівському старостинському окрузі бібліотекаркою Аллою Куцокінь, спільно зі старостою Світланою Чупилкою, вчителькою біології Мартинівського ліцею Вікторією Перебийніс та гуртківцями «Умілі ручки» було організовано велотур «Стежка до джерельної води».

Під час велопробігу Вікторія Перебийніс розповіла про гору «Дзвіниця», на якій за переказами старожилів в період козаччини знаходилась сигнальна вежа. Здолавши важкий шлях на гору, винагородою були ароматні суниці та багато лікарських трав.

Учасники велопробігу разом із працівниками благоустрою Русланом Бурчилом, Анатолієм Куцоконем та Сергієм Стричкою облаштували територію біля Юшкового джерела: розчистили чагарники, зібрали сміття, обладнали підхід до води.

По завершенні спільної праці, усі присутні разом смакували бутерброди та насолоджувалися неповторними краєвидами рідного краю.