У Беркозівці провели в останню путь Героя Сергія Піскового

Дата: 29.06.2023 14:35

29 червня 2023 року в селі Беркозівка відбулось поховання нашого Героя – Піскового Сергія Петровича.

Сергій Пісковий народився 17 липня 1970 в селі Беркозівка Канівського району Черкаської області. Після закінчення місцевої школи, навчався у профтехучилищі села Козацьке, що на Звенигородщині, там здобув спеціальність бджоляра. Згодом Сергій був призваний до лав армії. Пройшовши службу і повернувшись до рідного села, він розпочав свою трудову діяльність у місцевому колгоспі та одночасно здобув спеціальність «електромеханік».

Останні 12 років Герой працював на підприємстві ПрАТ НВФ «Урожай».

Сергій обожнював свою професію та любив життя, піклувався про рідних, був хорошим сусідом, односельцем, побратимом, товаришем.

Багато добрих слів можна сказати про нашого захисника як про людину, так і про спеціаліста. Він був справжнім професіоналом своєї справи. Коли траплялися неприємності із електрикою – саме Сергія звали на допомогу, а він завжди знаходив час та допомагав односельцям. Герой мав багато друзів, які завжди були у ньому впевнені.

В січні 2023 року другим відділом Черкаського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки Сергій був призваний до лав Збройних Сил України. Він служив головним сержантом-командиром танка взводу третьої роти танкового батальйону.

Герой пройшов не один бій, та 24 червня  2023 року поблизу села Рівнопіль Волноваського району Донецької області відбувся останній.

Він пішов у вічність, віддавши життя за Україну, за рідну Черкащину, за кожного з нас…

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати, низько схиляємо голови у скорботі.

Важко знайти слова втіхи дружині, матері, усім рідним Сергія, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати близької людини.

Нехай душа загиблого Сергія знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони продовжують жити у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну країну та кожного з нас!

Слава Україні! Героям Слава!