Про новий проєкт «Martynivka HUB – територія змін»

Дата: 29.06.2023 09:21

Приблизний вигляд очікуваного результату

Мартинівська бібліотека, яка є єдиним закладом культури у селі, – одне з улюблених місць молоді. Тут діє клуб документального кіно Docudays UA, творчі гуртки та об’єднання, проводяться різноманітні заходи, в яких діти округу беруть активну участь.

Актуальність місця обумовлена бажанням і потребою його відвідувачів у спілкуванні та розвитку. На жаль, у зв‘язку із відсутністю належного облаштування, обладнання та інвентаря, бажаючі не мають можливості повноцінно приділити увагу своєму саморозвитку.

Вирішенням даної проблеми має стати створення молодіжного простору «Martynivka HUB – територія змін». Ідея передбачає проведення ремонтних робіт у приміщенні, закупівлю меблів, книг, матеріалів для майстер-класів.

Результати реалізації проєкту:
-    трансформація бібліотеки у сучасний, безпечний простір, який згуртує навколо себе молодих мешканців округу;
-    Школярі молодшого віку матимуть можливість розвиватись незалежно від пори року;
-    Підвищення рівня зручності та комфортності бібліотечного середовища відповідно до вимог сучасності;
-    Створення комфортних умов для саморозвитку та самореалізації населення;
-    Змістовний відпочинок та активне спілкування у зручному просторі;
-    Зміцнення матеріально-технічної бази Публічної бібліотеки.