Відмінники предмету «Захист України» отримали обласні почесні відзнаки

Дата: 29.06.2023 09:16

28 червня відбулася традиційна урочистість з нагоди відзначення кращих випускників закладів загальної середньої освіти – відмінників предмета «Захист України», які своїми знаннями та вміннями довели готовність захищати Україну-неньку. Символічно, що подія відбулася на площі біля пам'ятного знаку «Борцям за волю України» м. Черкаси у день, коли українці вшановують основний закон – День Конституції України.

На початку заходу в пам'ять про героїв, які віддали своє життя за волю України, було оголошено хвилину мовчання.

До участі в церемонії вручення обласної почесної відзнаки «Відмінник захисту України» долучилися начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, заступник голови ОДА Олександр Шамрай, начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, заступник начальника Управління Оксана Сімушіна, головний сержант Збройних сил України, учасник бойових дій, воїн-кіборг, захисник Донецького аеропорту та Дебальцевого Олександр Кутній.

–  Ці хлопці і дівчата – це нове покоління українців, – наголосив очільник області.- Діти, які знають ціну нашої свободи та незалежності, які на власні очі бачать приклади справжнього героїзму та гідності. Дякую кожному за наполегливість у навчанні та патріотизм!

Принагідно Ігор Табурець вручив учням обласні почесні відзнаки «Відмінник Захисту України», а Олександр Кутній - полотнища Державного прапору України.

Відзнаку «Відмінник Захисту України» отримали двоє випускників зі Степанецької ТГ: учні 11 класу Степанецького ліцею Іван Хрипко та Мартинівського ліцею – Сергій Прохоров.