Вітання сільського голови Олександра Яременка з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2023 11:44

Дорогі жителі нашої громади!

Сьогодні, 28 червня, ми відзначаємо день, коли Україна отримала свій правовий фундамент, який оберігає наші права та свободи.

Вже 27 років Конституція є головним гарантом державності і демократії, незалежності і соборності нашої країни. Вона має унікальне історичне коріння та несе у собі головну, надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

В цей день ми зобов’язані подякувати бійцям, які зі зброєю в руках та ризикуючи своїм життям, зараз боронять кордони нашої країни, зберігають цілісність та існування нашої Конституції, захищають усіх нас та майбутнє України!

Від імені всіх структурних підрозділів виконавчого комітету Степанецької сільської ради вітаю вас із Днем Конституції України!

Щиро бажаю кожному з нас міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки, добра і миру, терпіння і віри!

Зробімо разом все можливе та навіть більше, аби зберегти процвітаючу, вільну, правову державу, а наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

Слава Україні!

З повагою, сільський голова Олександр Яременко.