Триває набір на освітню програму Ukraine Rebuilding Task Force

Дата: 19.06.2023 12:11

З 1 червня по 22 серпня 2023 року, Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з Visionest Insitute (Естонія) проводять набір на освітню програму Ukraine Rebuilding Task Force. З детальним описом Програми, умовами участі та термінами реалізації Ви можете ознайомитися за посиланням.

Це практична освітня програма для громадян України, підприємців, фахівців та керівників компаній та організацій, які планують створювати або взяти участь в міжнародних проєктах з відбудови та реконструкції України.

Програму створено для підвищення навичок малих та середніх підприємств у доступі до західних ринків та фінансування, у пошуку та побудові співробітництва з міжнародними компаніями та інституціями щодо відбудови України з акцентом на цифровізації та сучасних know-how в розвитку бізнесу. Як вагомий компонент стійкості, передбачена участь в проєкті для жінок та внутрішньо переміщених осіб, які працюють або працювали у відповідних галузях.

Участь у програмі можуть взяти представники таких секторів як архітектура та містопланування; інжиніринг; консалтинг; будівельна галузь. Заявки на участь прийматимуться і від представників інших секторів економіки. Їх буде розглянуто та оцінено відповідно до профілю заявника та інформації в мотиваційній частині заявки.

Програма передбачає:

• Опрацювання 8 освітніх модулів протягом 8 місяців
  • Доступ до закритого віртуального навчального центру
  • Сесії питань-відповідей з тренерами програми - міжнародними експертами з Естонії, Великобританії, Німеччини та Фінляндії
  • Можливість пройти відбір, навчатись та розробити план свого проєкту з підтримкою персонального digital-ментора
  • Створення плану міжнародного проєкту з відбудови та реконструкції
  • Міжнародний сертифікат у разі успішного проходження курсу;
  • Нетворкінг у спільноті учасників, випускників та експертів навчальних програм.

Навчання проходитиме в онлайн-форматі. Як результат проходження кожного модулю учасники створять відповідний розділ свого міжнародного проєкту.

Один модуль Програми вивчається впродовж одного місяця та передбачає: 10 годин відеолекцій, додаткові матеріали від тренерів для вивчення, шаблони для розробки проєкту; онлайн-сесію з тренером програми, домашнє завдання, та менторські сесії (у форматі навчання з підтримкою digital-ментора)

Комунікація з міжнародними тренерами програми Ukraine Rebuilding Task Force

відбуватиметься англійською мовою. Відеолекції будуть мати субтитри українською.

Учасник програми повинен передбачити орієнтовно 5 годин на тиждень для проходження навчання та належного виконання домашніх завдань, а також участі у онлайн- сесіях в рамках Програми.

По закінченню курсу учасники, які відповідатимуть критеріям оцінки успішності, отримають сертифікат міжнародного зразка від Visionest Institute (Естонія). Участь безоплатна. Кількість місць обмежена.