Гра-квест «EKO-TRAVEL»

Дата: 13.06.2023 08:50

Для популяризації екологічної просвіти серед школярів закладів освіти громади 9 червня 2023 року, в Міжнародний день друзів, на базі КЗ «Мартинівський ліцей» відбулася гра-квест «EKO-TRAVEL», в якій учасники удосконалювали вміння працювати в команді, обирати лідера, розподіляти обов'язки і планувати спільні дії для досягнення поставленої мети.

До гри були залучені учні Степанецького, Мартинівського, Таганчанського ліцеїв та Беркозівської гімназії в кількості по 10 осіб.

Дві години незабутніх емоцій, які отримали діти, шукаючи скарби, збираючи частинки карти при проходженні тематичних стацій, ще довго будуть у пам'яті!

Пройшовши квест, всі знайшли скарб (пляшки для води) та на завершення гри скуштували смачної каші.

Більше фото можна знайти на сайті відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.