Відбулись збори Черкаського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»

Дата: 12.06.2023 11:30

Участь в засіданні взяли 39 громад.

Під час зборів сільського голову Степанецької ТГ Олександра Яременка було обрано одним з 10 делегатів уповноважених представників об’єднаних територіальних громад – членів Асоціації ОТГ для участі в Загальних Зборах (З’їзді делегатів) Асоціації ОТГ 2023 року, із правом голосу від імені членів Всеукраїнської Асоціації ОТГ Черкаської області.

Також голови громад мали змогу побачити успіхи Буцької громади, яка за короткий час має великий досвід у вирощуванні врожаю та його переробці🌾 Завдяки підтримці ініціативи Сади Перемоги та партнерів вони змогли прийняти та реалізувати програму самозабезпечення продовольством, аби забезпечити овочами тих, хто цього потребує найбільше.