Команда дружин юних рятувальників-пожежних "Рятівник" Степанецького ліцею опановувала "острівці безпеки"

Дата: 29.05.2023 08:47

24 травня у місті Черкаси команда дружин юних рятувальників-пожежних "Рятівник" Степанецького ліцею опановувала "острівці безпеки".

Одразу вісім команд з Черкаського району зібралися на території Черкаської школи №34 аби позмагатися із однолітками, використовуючи знання основних правил безпеки життя.

Для тестування були організовані вісім локацій: "Мінна безпека", "Домедична підготовка", "Вогнегасник", "Психологічна допомога", "Пожежна безпека", "Влучний ствольщик", "Бойовий одяг рятувальника", "Хімічна загроза".

За підсумками змагань, організатори вирішили не визначати переможців, оскільки кожна з команд продемонструвала високий рівень знань та загальної підготовки. Усі команди-учасниці були нагороджені грамотами та подарунками.

Команду "Рятівник" представляли учні Степанецького ліцею: Татарінов Тимофій, Діскант Михайло, Юркін Артем, Діденко Аліна, Кабак Діана.

Керівник команди – Чорноіван Світлана Миколаївна.