Посвідчення вилучено - п’яний водій понесе заслужене покарання

Дата: 25.05.2023 08:11

13 травня 2023 року близько 22:00 підрозділ Степанецької варти у населеному пункті Степанці зупинив автомобіль ВАЗ, який рухався із порушенням правил дорожнього руху.

Під час спілкування з водієм та трьома пасажирами представники варти помітили у всіх чотирьох ознаки алкогольного сп‘яніння, що дало підстави викликати поліцію.

Реакція водія була миттєвою і призвела до подальшого загострення ситуації. При спробі втечі власник ВАЗу, рухаючись заднім ходом, протаранив паркан і спробував залишити місце ДТП. Через три кілометри автомобіль порушника було зупинено.

Як з‘ясувалось пізніше, перед затриманням водій та його пасажири встигли вчинити ряд хуліганських дій.

Наряд поліції, який прибув на місце затримання, за допомогою алкотестера встановив, що водій перебуває в стані алкогольного сп‘яніння (1,17 проміле). Водійське посвідчення було вилучено, а на горе-водія складено адміністративні протоколи.