В Мельниках відбувся благодійний концерт «Пісенна вишиванка тобі, моя мамо»

Дата: 23.05.2023 15:10

24 лютого 2022 року Україна поділилась на тих, хто захищає і тих, хто допомагає. Степанецька громада постійно тримає зв’язок з військовими, знає їхні потреби і докладає усіх зусиль, аби їх задовільнити. Це можливо лише завдяки спільній, постійній підтримці та допомозі всіх жителів громади, виконавчого комітету, підприємців та працівників комунальних закладів ОТГ.

20 травня на сцені будинку культури села Мельники відбувся благодійний концерт «Пісенна вишиванка тобі, моя мамо», який підготувала та провела заслужена працівниця культури України, викладачка першої категорії Канівського коледжу культури та мистецтв Олександра Прошак, де пролунали музичні вітання від солістів та творчих колективів: жіночого вокального ансамблю «Горлиця» будинку культури с. Мельники, студентів ІІІ курсу хормейстерського відділу Канівського коледжу культури та мистецтв.

Родзинкою заходу були пісні від гості концерту – заслуженої артистки України, провідної солістки хору ім. Г. Верьовки Оксани Демешко.

Протягом заходу вдалося зібрати 14 200 гривень.

Разом – сила! Продовжуймо тримати культурний фронт!

#ДопомогаАрмії