Навчально-польові збори випускників 11 класів

Дата: 23.05.2023 09:28

З 16 по 18 травня в закладах загальної середньої освіти Степанецької ТГ проведено навчально-польові збори для учнів 11-х класів. Протягом трьох днів старшокласники випробували свої сили у різних видах військово-спортивних змагань, отримали нові знання, набули нових вмінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини.

В ході тренувальних занять учні опанували та закріпили стройову, фізичну, тактичну та вогневу підготовку.

Окремим блоком було проведено тренувальні заняття з надання домедичної допомоги в бойових умовах та в зоні тактичних умов. Учні відпрацювали алгоритм зупинки кровотеч із різних ділянок тіла, способи і правила транспортування потерпілих при різноманітних ушкодженнях, алгоритм проведення серцево-легеневої реанімації.

Усі учні відповідально і добросовісно виконували поставлені вчителями навчальної дисципліни «Захист України» (Євгеній КуріннийВадим Бовшик, Олександр Дорошенко) завдання, адже вони добре розуміють, що формування у сьогоднішніх умовах високого рівня готовності до виконання вимог сучасної військової діяльності, всебічна підготовка до строкової військової служби спрямована на фізичний, вольовий і моральний розвиток особистості, формування готовності до захисту Батьківщини та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Заключним етапом військово-польових зборів - 2023 з предмету "Захист України" стало відпрацювання учнями навичок стрільби зі зброї на місцевості, порядок розбирання та збирання автомата, чищення та зберігання зброї.

Будемо сподіватися, що знання, отримані дітьми, знадобляться їм тільки в теорії і – ніколи на практиці.