У Степанцях відбувся благодійний концерт

Дата: 21.05.2023 18:12

19 травня на центральній площі села Степанці відбувся благодійний концерт "Виший мені, мамо, Перемогу".

Захід розпочався словами подяки нашим захисникам та захисницям, після яких присутні вшанували пам'ять усіх загиблих від рук російського агресора громадян.

"Дякуємо усім присутнім і задіяним у сьогоднішньому концерті, ми маємо робити все можливе для того, аби наші захисники і захисниці скоріше повернулись додому живими і здоровими " – сільський голова Олександр Яременко.

Протягом концерту зі своїми різноманітними глибокими та мотиваційними виступили солісти: Людмила Бовшик, Алла Козак, Сергій Почтар, Людмила Хоменко, Лариса Чабан, Оксана Богаченко, Павло Бойко, Ілля Бовшик, Алла Вдовенко, Марина Карпич та народний аматорський колектив «Роси» КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об’єднаної громади».

Завдяки солістам та співочому ансамблю, а також небайдужим жителям і гостям громади було зібрано 22 655 грн.

Благодійні культурні заходи несуть у собі не лише користь від внеску у підтримку армії. У важкі воєнні часи важливо заряджатися позитивними емоціями, продовжувати жити і не втрачати сил та віри на шляху до найголовнішого – Перемоги.

#ДопомогаАрмії