Мотоциклісту загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавлення права керування на один рік

Дата: 18.05.2023 10:03

17 травня 2023 року поліцейський офіцер громади Віталій Степанець, патрулюючи територію громади, помітив у селі Степанці мотоцикліста, який на шаленій швидкості мчався по одній із густонаселених вулиць, наражаючи на небезпеку перехожих та себе з пасажиркою.

Водій під час руху неодноразово порушував ПДР, він та пасажирка перебували без шоломів, що наражало на ще більшу небезпеку. Вимогу поліцейського зупинитися водій проігнорував та ще збільшивши швидкість почав рух по польовій дорозі, до того часу, доки не заїхав в кінець проїжджої частини, що впиралася в кладовище.

Після затримання водія та пасажирки було встановлено, що обидва перебувають в стані сильного алкогольного сп'яніння, що підтвердив тест на вміст алкоголю (3,75 проміле, що майже в 20 разів перевищує допустиму норму).

На водія складено відповідні адміністративні матеріали та направлено до Канівського міськрайонного суду.

Порушникові загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавлення права керування транспортом строком на один рік.