Поліцейський та староста врятували пенсіонерку

Дата: 17.05.2023 19:15

Одинока жителька села Таганча три дні не виходила з будинку, чим викликала занепокоєння небайдужих місцевих жителів.

Прибувши до вказаного ними місця, поліцейський офіцер Степанецької громади Віталій Степанець та староста Таганчанського старостинського округу Сергій Гарбуз почули прохання про допомогу.

“Прибувши до домоволодіння 85-річної жінки, я постукав у двері. У відповідь ледь почув, як бабуся просила про допомогу. Зайшовши до приміщення ми виявили, що вона лежить на підлозі знесилена та ледь жива”, - розповідає Віталій Степанець.

На місце події було негайно викликано швидку медичну допомогу. Жінку вкрили ковдрою, напоїли водою, заспокоїли, після чого госпіталізували. Нині життю пенсіонерки нічого не загрожує.