Якісний конкурентний проєкт – результат грунтовної підготовки!

Дата: 16.05.2023 15:59

У цьому переконана активна спільнота Канівщини, яка 15 травня 2023 року взяла участь у практичному тренінгу в межах реалізації грантового конкурсу «Час діяти, Канівщино!», що його нещодавно стартував Фонд "МХП-Громаді". До навчального модулю долучилися понад 50 ініціативних людей з громадського сектору, галузей освіти, медицини, культури  тощо.

Розпочинаючи навчання, експертки з проєктного менеджменту Любов Ропало та Ольга Дацько відзначили, такий досвід буде корисним не лише для участі в цьому конкурсі, а й загалом в контексті залучення донорських коштів задля вирішення проблем у своїх населених пунктах.

Нагадаємо, що подача заявок на цьогорічний конкурс «Час діяти, Канівщино!» триває до 1 червня, а серед пріоритетних визначено 6 напрямів: реабілітація ветеранів, збереження культурної спадщини, системні проєкти в освіті, медицині та інфраструктурі, розвиток громадських просторів, інтеграція ВПО та енергетична безпека.

До слова, під час тренінгу стало зрозуміло, що активісти місцевих громад охоплюють більшість з них, тож очікуємо, що вже зовсім скоро якісних ідей, а потім і корисних реалізованих проєктів у Канівській міській, Степанецькій, Ліплявській та Бобрицькій сільських територіальних громадах стане більше!