Фестиваль науки та робототехніки «RoboTerra. Україна: Вистоїмо, Переможемо, Відбудуємо!»

Дата: 15.05.2023 17:59

12 травня на базі КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» відбувся фестиваль науки та робототехніки «RoboTerra. Україна: Вистоїмо, Переможемо, Відбудуємо!».

Цього разу на фестиваль було зареєстровано 175 учасників та 42 тренери з Черкаської, Одеської та Кіровоградської областей.

Метою фестивалю є залучення дітей до науки та робототехніки, розвиток наукового та технічного потенціалу, сприяння розвитку креативності, винахідливості та інтелектуальних здібностей.

У конкурсі технічних і наукових проєктів, які допоможуть у відновленні нашої країни, "Алея стартапів" взяли участь команди комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» "RoboWITS" (Кириченко Юлія, Петрович Владислав, Крикун Богдан, Кириленко Олександр, тренер Юля Петрович)"Fortyna update" (Орєхова Анна, Гуркало Аліна, тренер Лариса Фрунт) та команда Степанецького ліцею «Фортуна» (Пустовойт Роман, Зеленський Ілля, Шинкаренко Олександр, Куцокінь Олександр, тренер Юлія Почтар), представивши проєкти: "Customized farming robot", "Robohelper бджоляра" та "Післявоєнне відновлення ґрунту".

У номінації «Архітектура» взяли участь команди "Fortyna update("Енергозберігаюче місто") та «Фортуна» («Модель відбудова українських міст»)

У конкурсі соціальних відеороликів роботи представили команди "Fortyna update" ("Перемога світла над темрявою"), "RoboWITS" ("Застосування робототехніки задля покращення майбутнього України") та «Фортуна» («Україна: Вистоїмо! Переможемо! Відбудуємо!»).

За підсумками фестивалю учасники нагороджені відповідними сертифікатами та призами.

Команда "Fortyna update" відзначена дипломом за ІІІ місце у номінації «Відеоролики».