Ще один крок, зроблений в межах реалізації програми по забезпеченню одиноких громадян стаціонарного відділення терцентру продуктами харчування

Дата: 10.05.2023 08:28

У продовження програми співпраці з підприємствами та благодійними організаціями групи компанії МХП, на початку травня КЗ "Центр надання соціальних послуг" отримав:

• Насіння овочів, зелені та квітів (акція “Посій насіння з МХП”);
  • 120 саджанців молодих горіхів (грецький та фундук) (акція «Посади дерево з МХП»);
  • Майже тонну посадкового матеріалу (картоплі) (надано ПрАТ «Миронівська птахофабрика»).

Весь отриманий посадковий матеріал було висаджено працівниками терцентру з настанням сприятливої погоди. Зібраний урожай використовуватиметься задля забезпечення харчування підопічних закладу.

Представники КЗ "Центр надання соціальних послуг" щиро вдячні за сприяння і підтримку ТОВ «НВФ «Урожай» (директор Олександр Воскобойнік), БФ ,,МХП-Громаді,, (директорка Тетяна Волочай), ГО ,,Патріоти рідного краю,, (голова Юрій Романча), ПрАТ ,,Миронівська птахофабрика,, (директорка Ольга Форостяна) та виконавчому комітету Степанецької сільської ради, а також ФГ «Гуркало» за надану допомогу у вигляді трактора і картоплесаджалки.