17 500 гривень вдалося зібрати для військових під час благодійного концерту «Разом до ПЕРЕМОГИ!»

Дата: 09.05.2023 11:40

6 травня 2023 року в Будинку культури села Копіювата відбувся благодійний концерт «Разом до ПЕРЕМОГИ!» на підтримку ЗСУ.

Чудовий вокал і креативні театральні номери глядачам демонстрували: жіночий вокальний ансамбль «Дивоцвіт», дитяче вокальне тріо у складі Діани Герман, Варвари Войцеховської та Ілони Будник, солісти: Роман Семенченко, Карина Котляр, Іван Назаренко, Едуард та Леся Порядченки, ведучою заходу була Тетяна Мартинюк.

Завдяки спільним зусиллям небайдужих жителів, що долучилися до збору коштів та меценатам ФГ «Братичі», ФОП «Григоренко В.М.», ФГ «Дорошенкове» було зібрано 17 тис. 500 грн.

Ми маємо постійно підтримувати наших захисників, робити все можливе, аби допомогти їм, нагадати про нашу єдність, надзвичайну вдячність і небайдужість.

Ніколи не забуваємо, хто і якою ціною береже наше життя, волю та державу. Все буде Україна!

#ДопомогаАрмії