Результати участі педагогічних працівників закладів освіти Степанецької ТГ в обласному етапі конкурсу на кращий електронний освітній ресурс

Дата: 09.05.2023 09:30

З березня по квітень поточного року з метою розвитку регіонального інформаційно-комунікаційного освітнього простору, підвищення ефективності впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес закладів освіти області, формування цифрових компетентностей педагогічних працівників проводився обласний етап конкурсу на кращий електронний освітній ресурс.

Відповідно до наказу комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 01.05.2023 №63 «Про підсумки проведення обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс» та на підставі рішення журі, переможцями стали:

І місце:

Баланович Оксана Леонідівна, вихователь ЗДО «Білочка» Степанецької ТГ, за кращий електронний освітній ресурс «Розвиваємо психологічні процеси дошкільнят»;

Степанець Світлана Анатоліївна, вчитель фізики й Стоколос Олена Олександрівна, вчитель біології Комунального закладу "Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти" Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, за кращий електронний освітній ресурс «Мандри світлового променя»;

Чибрас Катерина Вікторівна, учитель початкових класів комунального закладу "Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти" Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, за кращий електронний освітній ресурс «Дидактичні матеріали «Слово. Значення слова», 2 клас.

ІІ місце:

Гарбуз Ольга Григорівна та Бовшик Вадим Сергійович, учителі фізичної культури комунального закладу "Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти" Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, за серію цифрових ресурсів із теми «Дидактичний матеріал «Фізична культура в Новій українській школі».

ІІІ місце:

Депутат Оксана Василівнаучитель-логопед комунального закладу "Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти" Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, за кращий електронний освітній ресурс Подорож у джунглі (Ігровий матеріал до теми «Автоматизація шиплячих звуків Ш, Ж»);

Козак Антоніна Миколаївна, учитель англійської та французької мови комунального закладу "Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти" Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, за кращий електронний освітній ресурс «Le Soldat Ukrainien» (дидактичний матеріал з країнознавства);

Кузьменко Олег Вікторович, учитель трудового навчання комунального  закладу «Таганчанський ліцей» Степанецької сільської ради, за кращий електронний освітній ресурс «Креслення.10-11 клас» та уроків трудового навчання в 5-9 класах».

КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» порушило клопотання щодо нагородження педагогів дипломами Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації. Вчителі отримають сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 12, 9 та 6 годин (0,4 кредиту, 0,3 кредиту та 0,2 кредиту ЄКТС).

Роботи  переможців у Колекції цифрових ресурсів будуть розміщені на сайті Інституту.

Ці цифрові розробки можуть бути використані педагогами для організації навчання, у підготовці до занять, як мультимедійний супровід до уроків та позакласних заходів, для закріплення та перевірки знань та умінь учнів, допоможуть педагогічним працівникам ефективніше та цікавіше організувати освітній процес та сприяти системному впровадженню електронних освітніх ресурсів у викладання навчальних дисциплін згідно з вимогами сучасних педагогічних та інформаційно-цифрових технологій.